Midea Refrigerator | MDRB369FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 177.3 cm | Fridge net capacity 19
- TootjadMidea
- Mudel: MDRB369FGE01
- Saadavus: 5
-
294€
Midea Refrigerator | MDRB369FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi | Height 177.3 cm | Fridge net capacity 197 L | Freezer net capacity 65 L | 39 dB | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 204 kWh |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 600.00 mm |
| Gross height (mm) | 1850.00 mm |
| Gross weight | 91 kg |
| Gross width (mm) | 620.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kõrgus | 177.3 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 197 L |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 54.7 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 39 dB |
| Net weight | 82 kg |
| Neto kogumahutavus | 262 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8000 g |
| Plastic (No PET) | 1000 g |
| Producer | Midea |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | MDRB369FGE01 |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 65 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Bottom |
| Sügavus | 56.8 cm |
| Tare weight (kg) | 9 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Combi |
| Ümberpööratavad uksed | Yes |
| Uste arv | 2 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.69 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: midea refrigerator mdrb369fge01 energy efficiency class e free standing combi height 1773 cm fridge net capacity 19, mdrb369fge01, midea, kulmikud





